התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
לבטח הבחנתם בפופולאריות הניכרת בשנים האחרונות לאלמנט של חיפוי עץ, פופולאריות עולמית זו תופסת תאוצה בעשור האחרון ומדובר בביקושים גבוהים הן ממגזר הלקוחות הפרטיים והן ממגזר הלקוחות העסקיים והמוסדיים. חיפוי עץ יתאים הן לחיפוי קירות חיצוניים והן לחיפוי קירות פנימיים, מסתמנת הסכמה כוללת בכל הקשור לתרומתו של חיפוי העץ למראה המעוצב כך שחיפוי עץ הינו הפיתרון האולטימטיבי לאלו החפצים במראה דקורטיבי, אופנתי וייחודי לכל קיר ובכל מתחם.
חיפוי עץ

חיפוי עץ הינו חיפוי פופולארי בקרב בתים פרטיים, בניינים ובמבנים ציבוריים, נמצא בשימוש בתוך המבנה ומחוצה לו. העץ מצטיין ביכולות בידוד גבוהות ומאפשר מקסום האנרגיה באופן הטוב ביותר ובנוסף מהווה אלמנט עיצובי מרשים יותר. היום, בשל זמינות התקדמות טכנולוגית משמעותית בענף העץ, ובזכות מיומנויות גבוהות של חברות הביצוע, ניתן לבצע את חיפוי העץ באופן יעיל ובאופן מהיר יחסית לתקופות עבר. זוהי הסיבה לכך שכיום, אנו עדים לשילוב חיפוי עץ במבנים רבים יותר מכפי שהיה נהוג בעבר.
נוסף לאלמנטים האסתטיים, החיפוי מביא עימו יתרונות נוספים
·         עיצוב שאינו דורש שינויי מבנה
·         בידוד טמפרטורה ובידוד אקוסטי
·         הגנה מפני פגעי מזג האוויר
·         חיפוי על פגמים בקירות

עיצוב וחדשנות

חיפוי עץ יוכל להתבצע בעת בניית המבנה, אך בהחלט ניתן להוסיף אותו ולהלביש אותו על גבי קירות פנים או חוץ במבנים קיימים. העץ מעניק צבע חדש לחלל, טקסטורה שונה ומראה דקורטיבי כאשר עלויות החיפוי נמוכות באופן משמעותי משיפוץ הבית (וזאת בנוסף לשלל היתרונות הנוספים שהוא מביא עימו). ניתן לחפות את הקיר בעץ אורן, עץ איפאה ועוד שלל עצים ובאמצעותם ליצור שלל טקטורות וגוונים על הקיר. החל ממראה של עץ עמוק וכהה ועד למראה נקי ולבן בטקסטורה עדינה, ניתן לחפות את הקירות על פי טעמם האישי של בעלי הנכס.

בידוד

אין כל ספק שאחת מההוצאות הגבוהות בכל מבנה הינה ההוצאה על האנרגיה הנדרשת לחימום או קירור המבנה. חיפוי עץ המתבצע על גבי קירות הפנים או על גבי קירות החוץ של המבנה, מעניק תוצאה של בידוד טמפרטורה וחיסכון ניכר באנרגיה! ניתן לבצע חיפוי עץ בחדרי ילדים, סלון, חללים ציבוריים וליהנות הן מעיצוב מרשים ביותר והן מחיסכון אנרגיה כתוצאה מבידוד החלל.
נוסף ליתרונות הנ"ל, בעלי נכס אשר בחרו בחיפוי עץ נהנים מבידוד אקוסטי אשר אידיאלי ליצירת פרטיות ואווירה רגועה ושלווה בחלל.

הגנה מפני פגעי מזג האוויר

לחות, רטיבות וחום, עלולים לפגוע במבנים השונים, מה שניתן למנוע באמצעות חיפוי העץ. החיפוי ילקיר שכבה נוספת ולכן יהווה בידוד גם מפני מזג האוויר. יתרה מכך, חיפוי העץ מונע פגיעות עתידיות במבנה אשר עלולות להיווצר כתוצאה מחשיפה לחום, קור, שמש וגשם.

חיפוי הפגמים

קירות סדוקים יישארו פעמים רבות כאלה גם לאחר ניסיונות שונים של תיקון והסוואות. קיר אשר לאורכו ולרוחבו עוברים פסים עמוקים של סדקים פוגע בנראות המבנה וכך גם בתחושה האישית של החיים במקום. חיפוי העץ מאפשר לכסות את הפגמים הללו כאשר הכוונה הינה לכיסוי פגמים אסתטיים ולא פגמים מבניים.

בחירת החברה המבצעת

חיפוי עץ יתבצע על ידי חברה אשר מגיעה עם ניסיון ומיומנויות ביצוע. הניסיון יהא הן בהתקנת חיפוי עץ והן בתכנון מושכל שלו. חשוב כי החברה המבצעת תחקור את רצונותיהם של הלקוחות ותצליח לתרגם אותם למציאות בשטח. לכן, חשוב כי החברה אשר מגיעה לבצע את החיפוי הינה חברה בעלת ניסיון והקשבה לרצונות שלכם. צרו עימנו קשר לייעוץ מומחה מיומן בחיפוי עץ!