התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
גגות רעפים מלווים אותנו מזה שנים רבות והם מתאימים לכל מבנה ובית, בין אם מדובר באזור כפרי או עירוני. גגות רעפים מעניקים יתרונות רבים למבנה, בין היתרונות הללו:  מראה ייחודי וזרימה טבעית של הגשמים למניעת הצפה על הגגות.

כיום ניתן להתלבט בין מבחר רחב של סוגי רעפים שונים וניתן לעצב את גג הבית לפי בהתאימה אישית מבחינה עיצובית ולפי סוג וצבע הרעפים הנדרש. בין הרעפים אשר עומדים לבחירת הלקוחות תוכלו למצוא רעפי חרס, רעפי בטון, רעפי פח, רעפי זפת (שינגלס), ורעפי סנטף ופוליגל.

את סוג הרעפים מומלץ לבחור בהתאם לשיקולי טעם אישי בשילוב עם סוג הגג המבוקש. לעיתים ניתן לתכנן את שיפוע הגג בהתאם לרעפים המבוקשים, אך כשהתכנון של הגג הוא נתון קבוע מומלץ מאד להתייעץ עם חברה אשר מומחית לבניית גגות רעפים ולקבל ממנה המלצות בנוגע לסוג (כלומר חומר) הרעפים המתאים.

שלבים בהתקנת גגות רעפים

רגע לפני שאתם בונים את ביתכם או ניגשים לבחור את הרעפים היפים ביותר בעינכם, חשוב לבצע תכנון נכון מבעוד מועד של הגג. התכנון מתבצע על ידי האדריכל וכמו כן ניתן להתייעץ עם החברה המבצעת לקבלת הצעות לתכנון הגג. בהתאם לתכנון ולשיפוע הנקבע לגג תתכנן החברה את הבסיס שישמש לגג הרעפים ולאחר מכן תבנה אותו. הבסיס יכול להיות עשוי בטון או בסיס עץ אשר עבר חיטוי.
השלב השני יהא הנחת חומרים מבודדים בין הבסיס לבין הרעפים אשר יונחו בהמשך. החומרים המבודדים נועדו להעניק שכבה נוספת לבידוד של קור וחום ולאחריה יונחו הרעפים המבוקשים.

תוספת לגג

גגות רעפים יכולים להיות בנויים מתשתית ורעפים, אך ניתן לשלב בהם גם חלונות (כמובן על פי אישור בניה), מערכות אוורור וארובות. אם ברצונכם להתקין את כל אחת מהתוספות חשוב שתודיעו על כך מראש כיוון שיש לבצע עבודות הכנה עוד לפני תחילת העבודה והנחת הרעפים.  
כמובן, במידה והחלטתם לבצע תוספות לגג הרעפים חובה להתקין אותם במקצועיות וכך שהם יהיו אטומים לגשם, רוח וחום כך שהם לא יורידו מאיכות הגג.

חברה להתקנת גגות רעפים

התקנת גג רעפים דורשת מקצועיות לצד הקשבה לרצונות הלקוח. לכן, בחירת חברה מתאימה תתבצע לפי שני הקריטריונים הללו. חברה אשר מביאה איתה מקצועיות וניסיון בבניית גגות רעפים על סוגיהם השונים (כולל תוספות) והקשבה, תוכל להעניק את המראה שחלמתם לביתכם.