התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
פרגולות עץ בהתאמה אישית לדרישות הלקוח, ר.ד. פרוייקטים  מציעה לכם ניסיון רב וידע מקצועי בבניית פרגולות עץ ובהתקנתן. הפרגולות מתאימות להתקנה בגינת הבית, על הגג, הצללה מושלמת למסעדות, בתי קפה, למתחמים ציבוריים ובכל מיקום הדורש הצללה נאותה– התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי של מומחה פרגולות עץ.
פרגולת עץ תלויה- פרגולת עץ נטולת עמודים אשר מתבססת על הקיר כתומך. הפרגולה מעניקה מראה אלגנטי ודקורטיבי לכל אלו אשר אינם מעוניינים בעמודים במתחם ההצללה. ניתן להרכיב פרגולות תלויות במגוון גדלים, פרגולה תלויה מהווה יתרון עצום באזורי צרי מימדים.

פרגולה גושנית- פרגולה מעץ גושני מסיבי, מסוגלת לשאת משקל רב, גם את משקלם של הרעפים. המראה הגושני של העץ מתאים לכל אלו החפצים במראה הכפרי החמים. יתרונה של פרגולה גושנית מעבר ליופי הינו בתחזוקה מנימאלית הנדרשת לאורך שנים ארוכות.

פרגולת רעפים- פרגולה אשר מתאימה להרחבת החלל שמחזיקה לאורך שנים רבות ומעניקה מאה אחוז של הגנה. הרעפים מגנים על מבנה העץ ולכן תחזוקת פרגולת הרעפים לאורך השנים תהיה מועטה יחסית.

פרגולה רב שכבתית- קורות הפרגולה דקות יחסית לשאר דגמי הפרגולות. הפרגולה עשויה ממספר שכבות של עץ אותן דוחסים אחת כלפי השניה. התוצאה הינה: פרגולה חזקה בעלת מראה קליל ומרשים ביותר.

בחירת חברה להתקנת פרגולות
במידה והחלטתם לבנות פרגולה כל שנותר לכם הוא לבחור את החברה המתאימה למשימה. החברה אשר תתאים לכם צריכה להבין את הצורך שלכם, לתכנן את הפרגולה עבורכם ולהביא את הניסיון לשטח.
הנכם מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו! התקשרו עכשיו.