התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
הגימור המסורתי של גדרות עץ הוא אשר מגדיר את אופיו של ביתנו ואופי מערכת היחסים עם הגרים בסמוך אלינו. בזכות הניסיון והידע הרב שנצבר בתחום נוכל להתאים את הגדר המתאימה ביותר לכל נכס, תקציב וסגנון.

מדוע לבחור בגדרות עץ?

ישנן הרבה מאוד סיבות טובות לבניית גדר: לטובת פרטיות, מיגון לילדים וחיות מחמד, לחסימת רוחות ורעשים חיצוניים ופנימיים, מעבר לכל אלו הבחירה של הגדר הנכונה והמתאימה הינה בחירה חשובה מאחר ויש בה אמירה חד משמעית באשר לקו העיצובי של הנכס, בחירה נכונה אף תשפר משמעותית את המראה החיצוני של הנכס וכפי שכולנו יודעים למראה הראשוני החיצוני קיימות השלכות משמעותיות (לשמחתנו ולצערנו בחלק מהמקרים).

בהסתכלות אחורה לתקופה של לפני מאות שנים, חומר הגלם המועדף לייצור גדרות היה עץ. גם בשנים האחרונות נמצא כי העץ עודנו מככב ומהווה הבחירה המועדפת על בעלי הבתים לשיפור מראה הנכס. יתרונותיהם של גדרות העץ טמונות במחירן האטרקטיבי ובמשקלן הקל יחסית לחומרי גלם אחרים, אך הסיבה העיקרית לבחירה בגדרות עץ הינה היכולת להתאמתה מבחינת צורה וצבע למאפייני הנכס ולמאפייני בעלי הנכס. גדרות עץ מגיעות במגוון עצום של סגנונות ותבניות מעוצבות, עיצוב בהתאמה אישית וכיו"ב.
מהו הגובה הסטנדרטי של גדרות עץ?

גובהה של דגר העץ יקבע על סמך השימושים הייעודיים שלה: אם הנכם מעוניינים במיגון אופטימלי לילדים ולחיות המחמד שבביתכם גובהה של הגדר יהא בין 1-1.3 מטרים, כך תמנעו מעבר אך יחד עם זאת תאפשרו קשר עין עם השכנים.

במידה ומדובר בבית עם בריכה מומלץ להתקין גדר בגובה של כ-1.3 מטרים ומעלה ושהמרחק המקסימלי בין היתדות יהא 10 ס"מ. במידה וחשובה לכם מאוד הפרטיות גדר בגובה של כ- 1.7 מטרים לכל היותר.

גדרות עץ באזורי גידול חיות בר תתאים גדר בגובה של כ-2 מטרים ואף יותר.