התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
ר.ד. פרויקטים מציעה התקנת מגוון עצום של דקים אשר יעניקו לנכס שלכם מראה ייחודי. התקשרו עכשיו ומומחה דקים יסייע לכם בבחירת דק אשר יתאים במדויק עבורכם הן מבחינת טכניקת הבנייה, העץ והגימור וכמובן בהתאם לתקציב העומד לרשותכם, ר.ד. פרויקטים הינה חברה בעלת נסיון רב, המציעה חומר גלם איכותי, התקנה באיכות הגבוהה ביותר, מקצועיות ושירות אדיב לאורך שנים ארוכות, התקשרו כעת לייעוץ מומחה דקים  052-4282502
דקים

דקים הינם משטחי חוץ אשר עשויים לרוב מעצים מסוגים שונים או מחומרים סינטטיים המהווים פתרון יפהפה ומושלם כמשטח חוץ. משטחי דקים ניתן לבצע מסוגים שונים של עץ כגון: דק אורן, דק טיק, דק קומרו, דק איפאה ועוד.
משטחי הדק אמנם שימשו בעבר בעיקר לרציפי מזח ואילו כיום הם משמשים בעיקר עבור חצרות בתים, משטחי מבנים חשופים ועבור משטחים ציבוריים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של דקים:
דקים עם ברגים, דקים ללא ברגים ודקים סינטטיים.

דקים עם ברגים

טכניקת דקים אשר דורשת יצירת בסיס יציב אליו מהודק העץ עם ברגים ומסמרים. הטכניקה ותיקה מאד ומעניקה משטח יפה אשר במידת הצורך ניתן לתחזוקה ותיקון בקלות רבה יחסית (בשל הקלות בביצוע החלפת הברגים). סוגי העצים הניתנים לשימוש כמשטח דק עם ברגים הינם מגוונים וניתן להתאים לכל שטח ולקוח את העץ המתאים לתוצאות המבוקשות ולתקציב העומד לרשות הלקוח.

דקים ללא ברגים

דק ללא ברגים הינו דק חזק ויציב אשר כל המבנה שלו נוצר ללא ברגים וללא מסמרים. התוצאה המתקבלת הינה של משטח חלק לחלוטין. הנראות של המשטח מרשימה מאד והתחזוקה פשוטה. את משטח הדק ללא ברגים מבצעים באמצעות מחברים מיוחדים בתחתית העץ וניתן להתקין את הדק מסוגים שונים של עץ וזאת בהתאם לתוצאה המבוקשת ולאילוצים הקיימים.

דקים סינטטים

דקים סינטטים הינם דקים אשר אינם עשויים מעץ. הדקים עשויים משטחים אשר מיוצרים במפעל כשכל קורה דומה וזהה לקורה השנייה. הדק הסינטטי עובר הליך של בקרת איכות ואינו  נתון להשפעות הסביבה כמו העץ. היתרונות של הדק הסינטטי באים לידי ביטוי בעמידותו הגבוהה בפני מזג האוויר וכן ביכולת להחליף משטחים בקלות במקרים של פגיעה במשטח הדק הסינטטי.

התקנת הדק

לפני שמתחילים להתקין את לוחות הדק יש לקבוע היכן הוא יונח. כיוון שקיים הבדל מהותי בין הנחת דק על גבי דשא, בטון או ריצוף, חשוב להחליט היכן הדק יותקן על מנת להרכיב כראוי את תשתית הדק. התשתית הינה הבסיס התומך של הדק, הקמה נכונה של תשתית הדק תאפשר לבעלי הנכס ליהנות מדק איכותי לאורך שנים. לאחר בניית הבסיס המתאים לשטח בו תתבצע התקנת הדק על פי התכנון.

בחירת הדק המתאים לך

ישנם מגוון סוגים של דקים אשר יעניקו לנכס מראה ייחודי. על מנת לבחון את הדק המתאים לכם מבחינת טכניקת הבנייה, העץ והגימור, אתם מוזמנים ליצור קשר עימנו לייעוץ חברה המתמחה בהתקנת דקים. חברה אשר מגיע עם ניסיון ומגיעה עם הקשבה לשטח במטרה להתאים ללקוח את הדק המושלם שילווה אותו לאורך שנים רבות.