התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
סגירות חורף
ר.ד. פרוייקטים מתמחה בביצוע סגירות חורף המהוות פתרון הולם לעונת החורף.  לחברה נסיון עצום בביצוע סגירות חורף בבתים פרטיים ובמבנים כגון: מסעדות. סגירת החורף מיועדת לשמש את בעלי המקום ומבקריו בעונת החורף ומתאימה לכל אלו אשר בבעלותם מרחבים פתוחים כגון: מרפסות, גינה או רחבה. המטרה של סגירות החורף הינה שימוש רציף במרחבים השונים ביעילות גבוהה יותר לאורך כל עונות השנה ולאפשר לפרק את המבנה כאשר אין בו צורך.
ביצוע הסגירה
סגירות חורף מבוצעות באמצעות בנייה קלה. על מנת לבצע את הסגירה בקלות ובמהירות יש לנהל בשלב הראשון תכנון המשקף את התוצאה הרצויה ולאחר מכן תכנון התקנה יעילה בשטח בזמן עבודה סביר. הסגירה יכולה להתבצע בשילוב זכוכית, חלונות וכל חומר אחר שנבחר על ידי המזמין כאשר המשותף לכולם הוא היכולת לבצע גם פירוק מהיר וקל של המבנה.
ליהנות לאורך כל השנה מהמקום
מסעדות, בתים ועסקים רבים נהנים משטח פתוח אשר שימושי מאד בחודשי הקיץ, אך נשאר יתום בחודשי החורף. באמצעות סגירות חורף ניתן ליהנות מהשטח לאורך כל השנה ויותר מכך, ניתן ליהנות מאזור מעוצב ומרשים למדי. האמצעים החדשים מאפשרים ליצור חללים סגורים ומרשימים בהשקעה נמוכה יחסית לתשואה.
סגירת מרפסות
כל מי שגר בבית עם מרפסת יוכל להעיד כי כמעט ואינו נהנה ממנה במהלך תקופת החורף. סגירת מרפסת יכולה לאפשר להרחיב את שטח המחייה וליהנות מהחוץ. בעונת הקיץ ניתן להסיר את המבנה לאלו אשר נהנים מהשמש החמה או פשוט ליצור מלכתחילה מבנה אשר יתאים לחורף ולקיץ.
רווחיות לעסק
כל עסק רוצה לנצל כמה שניתן את המרחב אשר ברשותו, באמצעות סגירות חורף ניתן לממש מטרה זו. עסקים רבים כגון גני אירועים ומסעדות, מחזיקים בשטח פתוח אשר אינו שימושי עבורם בתקופות ימי החורף הקרים או בימי הקיץ החמים מאד. סגירות חורף מאפשרות לנצל את המקום, לאכלס עוד אנשים, לקיים אירועים גם בחורף וכמובן שמכאן גם להגדיל בצורה משמעותית את הרווחיות של העסק.
בחירת החברה המבצעת
ר.ד. פרוייקטים הינה חברה מקצועית ומנוסה המציעה שלל פתרונות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. מחויבים למתן דגש על רצונותיו של הלקוח ולניהול ותכנון הפרוייקט תוך הבהרת ציפיות הלקוח מהמרחב, שלב הביצוע יחל לאחר קבלת אישור הלקוח, על מנת לאפשר ללקוחות פתרון מהיר מקפידים על איכות, מקצוענות ומאמצים רבים לביצוע התקנה מהירה של סגירת החורף אשר תאפשר ללקוח ליהנות מהמקום לאורך כל השנה.