התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר
בתי העץ משמשים כבתים למגורים כצימרים וכמחסנים,  בתי העץ מקנים מגורים באווירה כפרית ובשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר למגמה גוברת בתחום בתי העץ. הבנייה בעץ מביאה איתה מספר יתרונות בולטים על פני הבנייה הסטנדרטית:
·         נראות ייחודית וחמימה
·         בידוד מושלם של הבית
·         בנייה מהירה ואיכותית

בית עץ בית עץ בית עץ


נראות המבנה
בתי עץ אלו בתים נעימים למראה ולמגורים. אווירת המגורים בבתי העץ הינה אווירה כפרית וחמימה כאשר העצים הנבחרים על ידינו ומשמשים אותנו לבנייה הינם עצים באיכות גבוהה מאד, עצים אלו עוברים טיפול מקדים על מנת ליצור עמידות לאורך שנים רבות במינימום תחזוקה. מבחינת העיצוב, ניתן לבחור בבתי עץ אשר מגיעים על פי עיצוב מובנה מראש וניתן ליצור כמעט כל מבנה ארכיטקטוני שבעלי הבית מעוניינים בו.
העיצוב הפנימי של בתי העץ משתנה בהתאם לטעם של הלקוחות. אפשרויות העיצוב הן בלתי מוגבלות וכל אחד יוכל לבחור לעצמו את עיצוב המטבח, החלל המרכזי וכן כל אחד יכול לבחור לעצמו את אריחי האמבט, הריצוף וכל פרט אחר בבית הנבנה מעץ.
בידוד מושלם
העץ הינו חומר בידוד מעולה ונחשב ליעיל לטובת בידוד הטמפרטורה ולבידוד אקוסטי. בידוד הטמפרטורה מאפשר חסכון משמעותי באנרגיית חימום וקירור הבית ומצטיין בהקניית אווירת מגורים אופטימלית. הבידוד האקוסטי מעניק פרטיות לבני הבית ומגורים רגועים ושקטים.
בנייה מהירה
הבנייה בעץ הינה בנייה מהירה יותר מאשר בנייה באבן. עבור כל אלו הממתינים לביתם הבנייה המהירה חשובה ביותר, היא מאפשרת לבונים ליהנות ממינימום הוצאות מגורים בזמן הבנייה ולמצות את התהליך בקלות.
בנייה איכותית
על מנת לבנות בתי עץ שנשמרים לאורך שנים רבות, העץ עובר הליך מקדים של ייבוש וטיפול נגד מזיקים או נוגד ריקבון וכך מובטחים לבני הבית חיים נעימים במינימום מאמצים מצידם. אפשרויות הבנייה הרבות בעץ מאפשרות לכל אחד לעצב את המבנה המתאים לו וכן להגשים כל חלום אפשרי כגון בניית חדרי סאונה, הוספת ג'קוזי מפנק או הצבת קמין באופן בטיחותי באזור המרכזי של הבית.
אקולוגיה
העצים בהם משתמשים לבניית בתי עץ הינם עצים אשר גודלו במיוחד למטרת כריתה ובנייה. במהלך חייהם, העצים תורמים לאיכות הסביבה דרך פעולת הפוטוסינתזה ותהליך הבנייה עצמו דורש מינימום משאבים מהסביבה.
בחירת החברה המבצעת
בתי עץ של ר.ד. פרוייקטים נבנים על פי דרישת הלקוח. על מנת לקבל את המבנה הטוב אנו בוחנים בקפדנות את מקור העץ ודואגים כי יעבור טיפול ראוי, קשובים לבקשות הלקוח ומחויבים להגשמת החלום של כל לקוחותינו.