התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר

דק סוקופירה

דק סוקופירה (Sucupira) נחשב לבחירה מצוינת לאלו המעוניינים להתקין דק טבעי בעל מראה מדהים ובעל יכולת עמידות בפני לחות ומזיקים.
דק סוקופירה הינו דק בעל גוון חום כהה הנחשב לגוון המועדף ברחבי העולם.

עץ הסוקופירה (הידוע גם בשם ערמוני ברזיל) גדל בלב ברזיל ומתנשא לגבהים של עד כ- 130 מטר. גזעו של עץ הסוקופירה מגיע לקוטר של 2-3 מטרים. הוא נקצר ביערות המנוהלים באופן אחראי על מנת להבטיח את אריכות ימיו והתחדשותו. גוונו של עץ הסוקופירה בעת כריתתו הינו גוון חום שוקולד, אך הופך לגוון חום כהה לאחר תהליך ייבושו.
דק סוקופירה
מרקם דק סוקופירה

דק סוקופירה הינו דק בעל מרקם של פסים חומים בהירים המקנים לדק מראה של סיבי עץ.

צבעו של דק סוקופירה

קשת צבעיו של הדק נעה בין חום - חום כהה עם פסים בהירים לסירוגין.
sucupira-wood-texture
רמת הקשיחות של דק סוקופירה

לפי מדד דירוג קשיחות העצים הסוקופירה ממוקם בדרוג של 2140lbf. כך שהוא עץ קשיח הרבה יותר מעצי אלון או עץ אורן ודומה לרמת קשיחותו של עץ ה- Jatoba.

עמידות עץ הסוקופירה

עץ הסוקופירה מטבעו הינו עץ העמיד בפני פטריות, טרמיטים ומים, עובדה שהופכת אותו לבחירה מצוינת, במיוחד לפונקציונאליות של דק חיצוני.
sucupira-installation-kit
אופן הטיפול בדק 
כאשר עץ הסוקופירה נחשף לאור השמש חל שינוי זעיר בגוון צבעו המקורי, מה שהופך אותו לאחד מיני העץ הקשה העמידים ביותר הן ברמת הקשיחות והן ביכולת שימור טבעו הטבעי.
עץ הסוקופירה אכן מציע צבע יפה וייחודי ומציע חסינות בפני ריקבון, לקבלת יציבות מקסימלית, אנו ממליצים על מערכת התקנת הדקים של אקסטרפארק, בעלת נעילה מכנית מתקדמת ואחיזה מושלמת אשר מהדקת את הלוחות חזק יותר בהשוואה לברגים הפשוטים, אך עדיין מציעה גמישות ומאפשרת גמישות אדירה ביכולת לפתוח ולסגור את הקורות בקלות במידת הצורך כך שתמיד מתאפשרת נגישות מלאה לתשתית ויכולת החלפת הקורות בעניין של דקות!

sucupira-icon-gallery
גלריה - 
דק סוקופירה של אקסטרפארק
דק מעץ סוקופירה
דק סוקופירה
Sucupira decking
דק מעץ טבעי - דק סוקופירה
דק סוקופירה
דק מעץ טבעי - דק סוקופירה
דק מעץ טבעי - דק סוקופירה
דק מעץ טבעי - דק סוקופירה
דק סוקופירה מבית אקסטרפארק – הבחירה הירוקה!
כאשר אתם בוחרים באקסטרפארק, אתה לוקחים חלק בשמירה על איכות הסביבה, אקסטרפארק הינה יצרנית דקים מוסמכת מטעם FSC. ומחויבת על שמירה על איכות הסביבה. כל העצים שאנו משתמשים בהם מגיעים מיערות בעולם המנוהלים באחריות. הדקים המיוצרים ע"י אקסטרפארק משווקים ברחבי העולם.

אקסטרפארק פיתחה את מערכת ההתקנה המתקדמת בעולם– אקסטרפארק מגנט, מערכת זו מציעה יתרונות המקנות לה עמידה בתקני LEED לבנייה ירוקה !
sucupira-fsc
דק הסוקופירה מותקן על גבי תשתית אלומיניום אל חלד, ללא ברגים וללא קידוחים עם מינימום פערים בין לוחות הדק, כל אלו מהווים יתרונות רבים על פני שיטת ההתקנה הרגילה -
מקסימום היגיינה- באמצעות שיטת התקנה חדשנית זו מזון או לכלוך מתקשים לעבור בין לוחות הבמבוק.
מינימום אובדן של דברי ערך - מטבעות, טבעות או מפתחות כבר לא ייעלמו מתחת לפני הדק.
מקסימום בטיחות - ההליכה על דק הסוקופירה בטוחה יותר בין אם אתם יחפים או על עקבים גבוהים.
התקנה פשוטה - נעילה מכאנית מתקדמת המבטיחה אחיזה אופטימלית של הלוחות, מדובר בנעילה חזקה יותר מנעילת הברגים אך עם זאת נעילה זו מציעה גמישות וניתנת לפתיחה וסגירה במידת הצורך באופן קל ופשוט.
תחזוקה ידידותית- החלפה פשוטה וקלה של לוחות הדק, אין צורך בקידוחים להכנה מוקדמת - התקנה שקטה הדורשת מינימום כלי עבודה!

ר.ד. צפריר פרוייקטים היבואנית הרשמית של אקסטרפארק ישראל, המציעה דק באיכות שלא הכרתם!

sucupira-contact-us