התקשר עכשיו    050-7373666
תפריט אתר

דק אורן

דק אורן הינו הדק הנפוץ ביותר שניתן למצוא במדינת ישראל. עץ האורן עצמו נחשב לחומר קל לעבודה, חזק ומעניק תשואה מעולה למחירו. את עץ האורן מייבאים לישראל מפינלנד או רוסיה והוא נמצא בשימוש בארץ כבר שנים רבות.

 
בחירת חברה לביצוע עבודת הדק
על מנת ליהנות מדק אורן איכותי, עליכם לבחור חברה המספקת עץ איכותי ושירותי התקנה מקצועיים, ר.ד. פרוייקטים הינה חברה בעלת ניסיון עצום בתחום התקנת דק אורן, אנו נבחר עבורכם את העץ הטוב ביותר עבורכם ונדאג כי עבודת התקנה תהא לשביעות רצונכם המלאה, צרו קשר עם מומחה דק אורן להצעת מחיר אטרקטיבית!
דק אורן
דק אורן
התקנת דק אורן
התקנת דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
דק אורן
התקנת דק אורן
דק אורן
התקנת דק אורן בגינה
דק אורן בגינה
דק אורן בגינה
יתרונות עץ האורן
עץ האורן הוא קל לעבודה. העץ קל, רך ונמצא בארץ כבר שנים רבות. בתחזוקה נכונה של העץ לפני תחילת העבודה ולאחר התקנת הדק, ניתן ליהנות מתוצאה מרשימה לאורך שנים רבות. יתרון בולט נוסף של עץ האורן בדקים הוא מחירו הנמוך באופן יחסי לשאר האפשרויות.

הליך התקנת דק אורן:
 
שלב ראשון- בחירת העץ
כאשר בוחרים לבצע דק אורן חשוב קודם כל לבחור את העץ הטוב ביותר לעבודה. העצים אשר מגיעים לארץ הם ברמות איכות שונות כאשר על פי מספר העיניים שבעץ ועל פי ארץ המוצא ניתן לקבוע האם חומר הגלם מתאים לעבודה הנדרשת או לא. מומחים אשר מנוסים בהתקנת הדק יוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר של העץ כך שתעניק מראה מרשים לאורך כל שנות השימוש בו.
 
שלב שני- חיטוי והגנה
לאחר הבחירה בעץ הטוב ביותר לדק, מבצעים עבודת חיטוי שתפקידה ליצור הגנה מפני נזקי מזג האוויר ומפני מזיקים אשר עלולים לעכל את העץ מבפנים ולפגוע בו (החיטוי מקנה לעץ את הגוון הירקרק).
 
שלב שלישי- התקנה
התקנת דק אורן אשר מתבצעת על ידי מומחים כוללת קודם כל יצירת תשתית, לאחר מכן הנחת הדק על פי דרישות התכנון ולבסוף ביצוע של הליך הצביעה. הצביעה מתבצעת על ידי משיכת שכבת צבע שמן כשבועיים עד חודש לאחר התקנת הדק. תפקיד הצביעה הוא לדאוג לכך שהעץ לא יפלוט שרף ושצבעו לא ישתנה עם החשיפה לשמש.
 
שלב רביעי- תחזוקה
דק אורן זקוק לתחזוקה המתבצעת פעם או פעמיים בשנה. עבודות התחזוקה ותדירותן משתנות בהתאם לאופי הדק וכמות החשיפה לפגעי מזג האוויר. מראש ובהתאם לאזור התקנת הדק ניתן לברר עם החברה אלו עבודות תחזוקה הדק יצטרך ובאיזו תדירות.