התקשר עכשיו    050-7373666
תפריט אתר

דק קומרו

דק קומרו הוא דק חזק, בעל טקסטורה חלקה ומראה יוקרתי. הדק דומה במראה לדק איפאה והעץ עצמו מגיע מאותו אזור, דרום אמריקה. צבעו של הקומרו נע בין חום בהיר לחום כהה והוא יכול לשמש גם משטחי דק שאינם סטנדרטיים בסוג המבנה או בדרישה שלהם. מראה העץ הוא חלק, ללא עיניים ולכן התוצאה היא דק חלק בגוון אחיד.
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
דק קומרו
יתרונותיו של דק הקומרו
עץ הקומרו מתאים גם לבניית אלמנטים שאינם סטנדרטיים, הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר, קל לתחזוקה וחסין מפני מזיקים.
החשיפה לשמש גורמת לצבע לדהות עם הזמן, אך פחות מאשר עץ האיפאה. כמו כן, מחירו של העץ יהיה ברוב המקרים יקר יחסית ליתר סוגי העצים המשמשים לבניית דקים.

בחירת חברה להתקנת דק קומרו
ר.ד. פרוייקטים חברה מנוסה אשר תתקין עבורכם את הדק המושלם, בעלת ניסיון בהתקנת דקים ובעבודה ספציפית גם עם עץ הקומרו, מציעים שירות הכולל התקנת וצביעת העץ אחת לשנה ובכך להבטיח את השירות הטוב ביותר עבורכם ואת הנראות הטובה ביותר של דק הקומרו שלכם!

שלב ראשון- עיצוב הדק
דק הקומרו יכול להתאים גם לדרישות שאינן בגדר הסטנדרט ולכן חשוב כי החברה אשר מרכיבה את הדק תכיר את חומר הגלם ותכונותיו. הקומרו קשיח, עמיד מפני פגעי מזג האוויר ומזיקים ולכן אין צורך לבצע עבודת תחזוקה מקדימה. עם זאת יש להחליט מראש על עיצוב הדק וניתן לקחת בחשבון שבזכות עץ הקומרו ניתן להגיע גם לתוצאות שאינן סטנדרטיות. לפני תחילת העבודה כדאי גם להחליט על עומקו של צבע העץ.
 
שלב שני- התקנה
דק קומרו אינו דק פופולרי כיוון שלא כל חברה יודעת לעבוד עם העץ ולא כל חברה מייבאת אותו. עם זאת, התוצאות של הדק מרשימות מאד ומומלץ לשקול לבצע הנחה שלו עם חברה אשר מתמחה בדקים ומביאה איתה לשטח ניסיון בעבודה עם עץ הקומרו. ההתקנה עצמה צריכה להתבצע בהתאם להוראות העיצוב ובהתאם למרווחים הנדרשים מהעץ. ההתקנה יכולה להתבצע באמצעות ברגים נסתרים, מה שיעניק משטח דק חלק לחלוטין.
 
שלב שלישי- תחזוקה
כעיקרון, דק קומרו הוא דק חזק ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. לכן, לרוב אין צורך לבצע עבודות תחזוקה. עם זאת, צבע העץ יכול לדהות עם השנים והחשיפה לשמש, מה שניתן למנוע על ידי צביעת הדק פעם בשנה עם צבע מיוחד המתאים לסוג העץ.