התקשר עכשיו    050-7373666
תפריט אתר

דק אירוקו

ר.ד. צפריר פרוייקטים היבואנית הרשמית של אקסטרפארק ישראל, המציעה דק באיכות שלא הכרתם!
דק אירוקו מבית אקסטרפארק מותקן בשיטה המתקדמת בעולם – The Magnet Dynamic Surfaces (פטנט עולמי רשום) ע"ג תשתית אלומיניום אל חלד שמבטיחה מעבר לנראות מושלמת ללא ברגים, גם תשתית איכותית שתאפשר לכם להתקין דק אירוקו שיישמר לאורך שנים ארוכות.
דק אירוקו הינו דק פופלארי ביותר המגיע בשלל גוונים, החל מחום-צהבהב בהיר ועד חום זהוב, עץ האירוקו הינו בעל נטייה להתכהות מעט עם חלוף תקופה ומספק את טון הצבע לסביבה בה הוא מותקן. מקורו של עץ אירוקו הינו בחוף המערבי באוסטרליה, מדובר בעץ חזק ועמיד ביותר, בשל עמידותו ורבגוניותו נחשב לעץ שימושי ביותר בקטגוריית הדקים בישראל ובעולם.

במסגרת שירותי החברה, מחלקת ביצוע מנוסה אשר קוצרת אינספור שבחים על התקנה איכותית ומדויקת (היכנסו לצפייה בהמלצות לקוחותינו) כך שאם אתם מעוניינים להזמין דק אירוקו איכותי וליהנות משירות מקצועי, אמין, איכותי וממחיר שישתלם לכם משמעותית בטווח הארוך. צרו עימנו קשר כעת 03-7207965

iroko


דק אירוקו
דק אירוקו
דק אירוקו
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
דק אירוקו  אקסטרפארק
התקנת דק אירוקו
כל עצי האירוקו שלנו מגיעים ממטעים ידידותיים לסביבה באפריקה הטרופית. ר.ד. פרוייקטים צברה ניסיון גם בהתקנת דק אירוקו ומכירה את החומר כראוי ויכולה לעמוד בכל הבקשות שלכם למראה הסופי.

היתרונות בבחירת דק אירוקו
עץ האירוקו הינו פופולארי מאוד, וזאת מפני שהוא בעלת עמידות גבוהה מפני פגעי הטבע ובפני טרמיטים ימיים ומזיקים. עץ האירוקו גמיש ונוח לחיתוך וכיפוף ובעל סיבים צפופים. בזכות כל אלו הדק נשמר היטב לאורך שנים ולכן הוא החומר האידיאלי לדק חיצוני..

שלב ראשון- בחירת העץ
עץ אירוקו הינו חומר אלגנטי ועמיד בעל מרקם אחיד. אך הקורות שלו יכולות להגיע במגוון אורכים. לכן, יש לקבוע את העיצוב במקום ובהתאם לבחור את גודל קורות העץ. עץ האירוקו עמיד מאד, ובעל גוונים צהוב חום – חום ומעניק מראה יוקרתי וחמים ובנייתו בשטח דורשת תשתית אשר דומה בהליך ההרכבה לדקים מעצים אחרים.

שלב שני- התקנה
התקנת הדק יכולה להתבצע גם בטכניקה של ברגים נסתרים, מה שמאפשר לכם ליהנות ממשטח חלק לחלוטין. המראה הסופי של דק אירוקו יהיה מראה יוקרתי ועם זאת משרה תחושת חמימות.

שלב שלישי- תחזוקה
עץ האירוקו הוא עץ עמיד בפני פגעי מזג האוויר ובפני מזיקים. לכן, אין צורך לבצע עבודות תחזוקה מקדימות לעץ וגם לאחר ההתקנה כל פעולות התחזוקה פשוטות מאד בהשוואה לעצים אחרים. עבודות התחזוקה כוללות אך ורק צביעה של הדק בצבע המיועד לכך.