התקשר עכשיו    052-4282502
תפריט אתר

דק טיק בורמזי

דק טיק בורמזי הוא דק העשוי עץ עמיד וחזק אשר מגיע אלינו מאזור מרכז יבשת אסיה, נחשב לעץ שומני ותכונה זו מעניקה לו הגנות מפני מזיקים ומפני פגעי מזג האוויר. בשל עמידותו הגבוהה, ניתן לראות שימוש בדק גם באזורים לחים, כמו למשל במספנות. דק טיק מגיע כשהוא עם טקסטורה אחידה וחלקה, אך הקורות שלו יכולות להגיע במגוון אורכים.

ר.ד. צפריר פרוייקטים היבואנית הרשמית של אקסטרפארק ישראל, המציעה דק טיק באיכות שלא הכרתם! דק טיק מבית אקסטרפארק מותקן בשיטה המתקדמת בעולם – The Magnet Dynamic Surfaces (פטנט עולמי רשום) ע"ג תשתית אלומיניום אל חלד שמבטיחה מעבר לנראות מושלמת ללא ברגים, גם תשתית איכותית שתאפשר לכם להתקין דק טיק שיישמר לאורך שנים ארוכות.

כמו כן במסגרת שירותי החברה, מחלקת ביצוע מנוסה אשר קוצרת אינספור שבחים על התקנה איכותית ומדויקת (היכנסו לצפייה בהמלצות לקוחותינו) כך שאם אתם מעוניינים להזמין דק טיק איכותי וליהנות משירות מקצועי, אמין, איכותי וממחיר שישתלם לכם משמעותית בטווח הארוך. צרו עימנו קשר כעת 03-7207965

teak-exterpark

teak-exsterpark
teak-exsterpark
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
דק טיק בורמזי
התקנת דק טיק בורמזי

דק טיק עשוי מעץ נדיר יחסית לשאר העצים הנמצאים בשימוש בדקים ולכן לא כל חברה מנוסה בעבודה איתו. ר.ד. פרוייקטים צברה ניסיון גם בהתקנת דק טיק ומכירה את החומר כראוי ויכולה לעמוד בכל הבקשות שלכם למראה הסופי.

היתרונות בבחירת דק טיק

עץ הטיק הוא עץ נדיר באופן יחסי ולכן הוא מתאים לכל מי שרוצה להביא לחלל מראה יוצא דופן ונדיר. המראה של העץ וצבעו העמוק מעניקים יוקרה למקום והעמידות הגבוהה של העץ מבטיחה הנאה לאורך שנים רבות.

שלב ראשון- בחירת העץ

עץ הטיק מגיע כשהוא עם טקטורה אחידה וחלקה, אך הקורות שלו יכולות להגיע במגוון אורכים. לכן, יש לקבוע את העיצוב במקום ובהתאם לבחור את גודל קורות העץ. הטיק הוא עץ עמיד מאד, מעניק מראה יוקרתי ובנייתו בשטח דורשת תשתית אשר דומה בהליך ההרכבה לדקים מעצים אחרים.

שלב שני- התקנה

התקנת הדק יכולה להתבצע גם בטכניקה של ברגים נסתרים, מה שמאפשר לכם ליהנות ממשטח חלק לחלוטין. המראה הסופי של דק טיק יהיה מראה יוקרתי ומיוחד וזאת בשל העובדה כי שימוש בעץ זה נדיר יחסית בשל מחירו ובשל המלאי המצומצם הקיים ממנו.

שלב שלישי- תחזוקה

עץ הטיק הוא עץ עמיד בפני פגעי מזג האוויר ובפני מזיקים. לכן, אין צורך לבצע עבודות תחזוקה מקדימות לעץ וגם לאחר ההתקנה כל פעולות התחזוקה פשוטות מאד בהשוואה לעצים אחרים. עבודות התחזוקה כוללות אך ורק צביעה של הדק בצבע המיועד לכך.