התקשר עכשיו    050-7373666
תפריט אתר

דק ZAPAN

דק ZAPAN הוא דק אשר מזכיר במראה שלו שילוב של עץ איפאה יחד עם טאבקו ואיפאה שמפיין. צבע הדק הוא חום עם פסים שחומים כשהטקסטורה שלו מיוחדת מאד. העץ מגיע אלינו לארץ מיערות האמזונס ממדינות שונות כמו מברזיל, קולומביה, גאיאנה ומדינות שכנות להן.
עץ ה- ZAPAN קל יותר מהאיפאה או השמפיין ועם זאת הוא חזק ועמיד לאורך שנים גם ללא תחזוקה. העץ מתאים מאד לבניית דקים שנשמרים לאורך זמן וזאת בשל המבנה האוורירי שלו והעמידות שיחד מאפשרים לדק לשמור על המראה המקורי ללא תזוזה וללא צורך כמעט בעבודות שימור. העץ מביא איתו תכונות מיוחדות, הוא אינו מתעוות עם השנים וצבעו אינו דוהה בשמש אלא הולך ומעמיק. תכונות אלו מעניקות לו מראה מרשים יותר עם כל שנה שעוברת וכן אין צורך לצבוע אותו ולבצע בו עבודות חיזוק.
מחירו של דק AZPAN גבוה יותר ממחירו של דק האורן הפופולרי, אך הוא גם מעניק משטחים מרשימים שתחזוקתם פשוטה מאד (מה שיכול להיות משתלם לאורך השנים). העץ עצמו נחשב לעץ קל (צפיפות העץ היא כ- 900 ק"ג לקו"ב) אך עמיד כך שניתן ליצור ממנו דקים מרהיבים ביופיים. מבחינת יוקרה, דק ZAPAN מעניק מראה מרשים ונחשב בארץ המוצא שלו לאחד העצים האיכותיים יותר מבין אלו הקיימים במקום.
דק ZAPAN אינו זקוק לעבודות תחזוקה כדי לשמור על החוזק שלו, צבעו אינו דוהה עם השנים אלא מעמיק ובשל היותו קל ולא צפוף ניתן ליצור איתו דקים מרשימים מבלי לחשוש לעיוותים של העץ. קלות התחזוקה של העץ בשילוב עם המראה המרשים מאפשרים לכם ליהנות מדק מושלם.